Her gün 10:00 - 22:00 arası açığız

HAKKIMIZDA

Bakımlı bay ve bayanların vazgeçemedikleri adres. Bilhassa kullanılan saç boyalarının ve şampuan'ın yüksek kalitede doğal olması ile Affection bünyesinde çalışan tüm personelin saç tasarım ve güzellik branşlarında profesyonelliği, Affection saç tasarım'ı daima zirvede tutuyor.

Affection Saç Tasarım'da boya ve kesim yanında kozmetik bölümü de mevcut.

Artistik Ekip

Uzun Yılların tecrübesi ve almış olduğu yurt içi ve yurt dışı eğitimlerle sanatının zirvesinde kalmayı başaran saç tasarım uzmanı Mustafa Açıkgöz salonlarında hem en aktüel konuları konuşur, sohbet eder, pozitif enerji ile dolarsınız, hem de güzelliğinize güzellik katılır.

Randevu almadan gidebileceğiniz ve fazla bekletilmeden saçlarınızı uzman ellere teslim edebileceğiniz, profesyonel ve özenli bir ekiple en iyi hizmeti veren özel bir kuaför salonu.

Aydan Açıkgöz, Mustafa Açıkgöz salonunun sesi ve ruhudur. Randevu almak için yapacağınız telefon görüşmesinde dahi salon yöneticisinin gönül şenliğini ve pozitif enerjisini hissetmek mümkün.


Bu genç bayan salondaki düzeni severek ve anlayışla organize ediyor, böylece stresten uzak ve rahat bir atmosferin bakımını da üstelenmiş oluyor. Mustafa Açıkgöz'ün takımına örnek olan içtenliği, Aydan'ı da sürekli heyecanlandırıp esinlendiriyor.

Aydan Açıkgöz, Mustafa Açıkgöz'ün eşi ve en samimi arkadaşıdır. Bu durum Aydan'ı istekler ve sorular karşısında başvurulacak kişi pozisyonuna koymaktadır. Aydan bir stilisti önerirse bu Mustafa'nın da tavsiye edeceği bir stilisttir.

Aydan'ın yaratıcılık ve sanat duygusuna güvenip kendinizi onun ellerine bırakabilirsiniz..